Pracownia Informatyczno-Techniczna

Kontakt: b.matusz@lodzkie.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056
dyżur:  wtorek 11.00 – 16.00; czwartek 13.00 – 16.00
Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.
Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje i uwagi dotyczące szkoleń

OFERTA NA WRZESIEŃ i PAŹDZIERNIK

K.1034 – 5 października – SUDOKU na platformie GENIALLY w jeden dzień. Treści: przygotowywanie wspólnie z uczestnikami warsztatów przykładowej formatki sudoku; dobór grafiki do edukacyjnych zestawów sudoku.
K.1033 – 12 października – QUIZY na platformie GENIALLY w jeden dzień. Treści: przygotowywanie wspólnie z uczestnikami warsztatów przykładowego quizu edukacyjnego.
K.1036 – 19 października – Plakaty, ulotki i kartki okolicznościowe na platformie CANVA w jeden dzień. Treści: tworzenie graficznych prac z gotowych szablonów; obróbka grafiki zgodnie z potrzebami nauczyciela.
K.1035 – 26 i 28 października – Twórz ESCAPE ROOM w GENIALLY. Treści: przygotowywanie wspólnie z uczestnikami warsztatów przykładowego  escape roomu

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

OFERTA NA WRZESIEŃ i PAŹDZIERNIK

______________________________________________________________________________