W Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu trwają intensywne szkolenia dyrektorów oraz nauczycieli szkół i przedszkoli z powiatów zgierskiego, łęczyckiego i kutnowskiego w zakresie podniesienia kompetencji informacyjno-komunikacyjnych oraz wykorzystywania narzędzi cyfrowych w edukacji zdalnej. W formie stacjonarnej przeszkoliliśmy już 6 grup nauczycieli, którzy poznali m.in. metodykę zdalnego nauczania oraz zalety Platformy edukacyjnej Ministerstwa Edukacji i Nauki. Kolejne spotkanie 2-3.10.2021 r.